Душова кабіна без піддону New Trendy New Soleo 90x90 K0693

- В наявності
- Код: 99998770
49 788 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. New Trendy New Soleo 90X90Cm (K0693). Душова кабіна. New Soleo. розмірами. 90x90 см. це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне та практичне рішення для сучасних ванних кімнат. Її. квадратна форма. та ретельне оздоблення роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, додаючи сучасного характеру кожному ванному простору. Завдяки різноманітним можливостям монтажу та продуманій конструкції, ця модель забезпечує комфорт використання щодня. Матеріали та оздоблення. Кабіна виготовлена з високоякісного. загартованого скла. товщиною...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | New Trendy |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
- Ціна: 49 788 ₴

