Підлогова LED лампа EGLO BALNARIO 2XE27 чорна 39889

- В наявності
- Код: 99868125
24 920 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа BALNARIO 39889 Eglo Технічні дані: Символ: 39889Серія: BALNARIOКолір: ЧорнийКолір виробника: ЧорнийПризначення: Вітальня, Їдальня, Кабінет, СпальняСтиль: СучаснийТип: Настільні лампиОсновний матеріал: СтальЖивлення (V): 220-240Тип живлення: МережевеДодатковий матеріал: ТканинаКлас захисту: 2Ступінь захисту: IP20Вимикач: НожнийАкумулятор: НіЧастота (Гц): 50/60Тип патрона: E27Кількість джерел світла: 2Максимальна потужність лампи (Вт): 40Джерело світла в комплекті: НіЕнергетичний клас: A++ - ЕВисота (см): 163Діаметр/Ширина підстави...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 163cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Енергетичний клас | F |
| Живлення | Мережева |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
- Ціна: 24 920 ₴
