Раковина Kuchinox Mika Сталева (SQB010T)

- В наявності
- Код: 99331510
3 688 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Врізна мийка Kuchinox Steel 1 чаша Mika SQB 010TМийка зі сталевою вставкою, 2 чаші, без зливу, з сифоном в комплекті. Велика камера.Раковина MIKA - це компактна модель, призначена для невеликих приміщень. Він виготовлений зі сталі товщиною 0,5 см з гладкою поверхнею, що дозволяє легко підтримувати його в чистоті або дезінфікувати більш інвазивними миючими засобами. Перелив в камері забезпечує злив зайвої води в каналізацію. На раковину поширюється гарантія 15 років. У комплект входить сифон.Технічні параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuchinox |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 17,5 cm |
| Довгий бік | 38 cm см |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 33 cm см |
| Мoдель | Mika |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 3 688 ₴





