Душовий піддон Laufen Pro Marbond графітовий 120x100см H2119530780001

- В наявності
- Код: 99304987
24 683 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Laufen Pro Marbond 120x100 см Код продукту H2119530780001Довжина: 120 смШирина: 100 см Висота: 3,3 смКолір: графітовийАнтиковзке дноКришка сифону кольору піддону в комплекті Матеріал: MarbondСпосіб монтажу: У кутку біля стіни, Вбудований у нішуВага нетто (кг): 73Marbond – досконалість форми, інновація в серці ванної кімнатиПіддони та ванни Marbond це продумане поєднання високої естетики, точності виконання та комфорту щоденного використання. Ванни вражають оксамитовою гладкою, теплою на дотик поверхнею, тоді як піддони – завдяки делікатно текстурованому оздобленню –...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Pro |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 24 683 ₴

