Підвісна лампа EGLO CARVARIO 7XE14 хром/прозорий 39723

- В наявності
- Код: 99197602
40 405 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. EGLO - ЛАМПА ПІДВІСНА CARVARIO 7XE14 - ХРОМ/ПРОЗОРИЙ - 39723. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи не тільки функціональності, але й естетики простору. Серед різноманітних моделей, доступних на ринку, виділяється підвісна лампа CARVARIO, яка поєднує сучасний дизайн з винятковою світловою ефективністю. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче внести до свого салону трохи розкоші та елегантності. Ефективність і кількість джерел світла. Підвісна лампа CARVARIO оснащена аж 7 джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Енергетичний клас | E |
| Живлення | Мережева |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 40 405 ₴
