Душова кабіна без піддону Omnires Manhattan 90x120 прозора чорний матовий MH1290BLTR

- В наявності
- Код: 98878391
34 355 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Omnires Manhattan 90x120 Прозорий Easy Clean Чорний Матовий (MH1290BLTR). Душові кабіни - це ключовий елемент обладнання ванних кімнат, який не тільки забезпечує зручність використання, але й впливає на естетику інтер'єру. Вибір відповідної моделі має величезне значення для комфорту щоденних купань та для стилю всього простору. У разі обмеженої площі, кабіни стають ідеальним рішенням для людей, які прагнуть поєднати функціональність з сучасним дизайном. Серед доступних продуктів, прямокутні кабіни вирізняються простором і різноманіттям функцій,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Manhattan |
| Марка | Omnires Ceramika |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла/скла | 6 мм мм |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 34 355 ₴



