Душова кабіна без піддону Radaway Furo Black WalkIn 110x200см права чорна 101065885401R+101105440101

- В наявності
- Код: 98877540
37 360 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Furo Black WalkIn 110x200cm Prawa 101065885401R+101105440101. Кабіна. walk in Radaway (110x200cm). це інакше відкрита кабіна, яка не має дверей. Рішення складається з одного, двох або трьох елементів зі скла і зазвичай позбавлене піддону. Замість нього в підлозі або стіні монтується лінійний злив, однак слід пам'ятати про вирівнювання підлоги, щоб ухил на плитках становив близько 1,5 см на метр. Переваги відкритої пропозиції пов'язані з практичною стороною купання: безпечним входом і виходом з душу, що є значним полегшенням для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 110 см |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 110 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 37 360 ₴








