Душова кабіна Radaway Nes 8 Kdj I Factory права 100x70 100721005455R+100890705455

- В наявності
- Код: 98877478
61 755 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна Nes 8 Black KDJ I Factory 100x70 RADAWAY P. Продуктом продажу є душова кабіна. NES 8 BLACK KDJ I Factory у правому варіанті. у прозорому склі з профілями чорного кольору, без піддону. Перший розмір, вказаний над зображенням кабіни, стосується дверей (фронту), а другий розмір стосується стаціонарної бокової стінки. На іншому нашому аукціоні можна придбати лівий варіант цієї кабіни. Зображення поруч є лише ілюстративним і не відображає реальних розмірів кабіни. Кабіна має всі компоненти, необхідні для монтажу як з пороговою планкою, так і без порогової планки. Кабіни...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 70 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 61 755 ₴
