Стінки для душових кабін Radaway Essenza Pro 8 WalkIn 10120650901

- В наявності
- Код: 98549841
24 697 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Натисніть і перевірте нашу компанію:
ESSENZA PRO GOLD
Серія Essenza Pro Gold з модними золотими деталями вражає сучасним дизайном, функціональністю та прозорою структурою. Моделі цієї серії відповідають останнім тенденціям дизайну інтер'єру. Кріплення до стіни за допомогою системи хомутів надає кабіні легкості, гармонійно вибудовуючи простір будь-якої ванної кімнати.
Переваги Essenza PRO 8 GOLD Walk-In:Безпечне загартоване скло, кріплення фіксаторів врівень зі склом - однорідна поверхня, що полегшує очищення салону.
Елегантні золотисті деталі. Покриття Easy Clean – захисне покриття, яке полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття, краплі води не затримуються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи відкладень Монтаж
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 65 cm |
| Коротка сторона | 65 см |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 24 697 ₴









