Люстра Eglo Erseka 99098

- В наявності
- Код: 98008278
20 327 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Eglo Erseka 99098. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, вносячи не тільки світло, але й атмосферу та стиль до кожного приміщення. Підвісна лампа Eglo Erseka 99098. вирізняється на фоні інших продуктів у категорії завдяки своїй елегантності та функціональності. Ідеальна для різних приміщень, таких як вітальня чи їдальня, ця лампа поєднує в собі високу якість виконання та естетику гламур. Параметри світла. Лампа Eglo Erseka 99098. пропонує відмінні параметри освітлення. Оснащена п'ятьма джерелами світла з можливістю використання лампочок з максимальною...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 38 см |
| Енергетичний клас | A |
| Живлення | Мережева |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 38.5 мм |
- Ціна: 20 327 ₴

