Лампа By Rydens 4200970-5503

- В наявності
- Код: 97863136
23 857 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. By Rydens 4200970-5503. Підвісна лампа. By Rydens 4200970-5503. це сучасне рішення, яке чудово вписується в актуальні тренди оформлення. Її елегантний дизайн та функціональність роблять її ідеальним вибором для тих, хто шукає стильні освітлювальні аксесуари. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та ефективних джерел світла, ця лампа не лише прикрасить інтер'єр, але й сприятиме створенню затишної атмосфери в офісі чи інших приміщеннях. Енергоефективність. Однією з найважливіших переваг цієї моделі є її ефективність...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 58 см |
| Енергетичний клас | A |
| Живлення | Мережева |
| Колір | Жовтогарячий |
| Мoдель | SPLENDOR |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 23 857 ₴

