Душовий піддон Schedpol Caspar 90X100Cm (32845)

- В наявності
- Код: 97750663
13 372 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Предмет нашого аукціону:Прямокутний душовий піддон Caspar New 100 x 90Технічні дані:Серія Caspar New має найнижчу висоту серед душових піддонів серії Standard, представлених у нашій пропозиції. Душові піддони цієї серії можна встановлювати без порогу. Така установка підвищить комфорт використання літніми людьми або маломобільними людьми, не втрачаючи при цьому своєї унікальності. Серія Caspar New — це класика з відтінком сучасності.Крім піддону в комплект входить якісний очищений зверху сифон (⌀90 мм, потік 43,8 л/хв, висота 8 см); зроблено в Німеччині.Технічне кресленняГалереяУ нашій пропозиції: меблі для ванних кімнат, комплекти меблів, шафи з умивальниками, високі шафи, низькі шафи, дзеркала, дзеркальні шафи, керамічні умивальники, конгломератні умивальники, умивальники на замовлення, умивальники на тумбі, умивальники з напів- п'єдестал, компактні унітази, підвісні раковини, біде та ванни, душові кабіни, навісні душові двері, розсувні душові двері, душові кабіни, душові піддони, укоси, шторки для ванн, крани для умивальників, змішувачі для ванн, змішувачі та крани для душу, радіатори для ванної кімнати, декоративні радіатори, кольорові радіатори, кімнатні радіатори.< /p>Якщо ви шукаєте сантехніку або радіатори - ласкаво просимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 100 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 13 372 ₴
