Підлогова лампа Abigali FSG-B-E27

- В наявності
- Код: 97738930
9 554 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. ✅Настільна лампа Abigali Sand Glass чорна ✅. ✅. ✅. Настільна лампа Abigali Sand Glass чорного кольору є відмінним доповненням освітлення в приміщенні. Рама, що нагадує за формою трикутники, має чорний колір, так само як і абажур. Завдяки універсальній кольоровій гамі дуже легко підібрати Abigali Sand Glass до багатьох інтер'єрів. Моделі Sand Glass також доступні у версії з білим абажуром. У комплекті є вилка EU. Настільна лампа - це функціональне освітлення для будь-якого інтер'єру. ✅Abigali-FSG-B-E27. ✅. ✅. Код виробника: FSG-B-E27. Гарантія: 24. Кріплення: E27. Розміри: ⌀ 45 см x 157...
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 157 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Діаметр/ширина абажуру | 45 см |
| Живлення | Мережева |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | SAND GLASS |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Марка | Abigali |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 9 554 ₴







