Піддон для душової кабіни Cersanit Tako Slim S601-122

- В наявності
- Код: 97458374
9 947 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Cersanit Tako 90Cm Slim (S601122)TAKO SLIM — серія мінімалістичних душових піддонів із закритим зливом під колір душового піддону.Душовий піддон розроблено для створення однорідної та гладкої поверхні без видимих швів і гострих країв. TAKO SLIM має висоту всього 40 мм і може облицьовуватися плиткою або прямо на плитку.Особливості душового піддону:10 РОКІВ ГАРАНТІЇВисокоякісний акрил Cersanit забезпечує комфорт використання протягом багатьох років.ДРЕНАЖ З МАГНІТНИМ КРИПКОМЕстетична магнітна кришка зливу в колір душового піддону створює гладку поверхню, яку легко підтримувати в чистоті.УЗГІДНІСТЬ КОЛЬОРІВ З ІНШИМИ ПРОДУКТАМИ CERSANITТехнічні дані:Ширина 90 см; Глибина 1,2 см; Висота 4 см;Матеріал/пластик: акрил;В набір входить монтажний комплект і сифон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 90 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Tako |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 9 947 ₴




