Піддон для душової кабіни Cersanit Tako S601-121

- В наявності
- Код: 97458373
9 528 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. CERSANIT TAKO SLIM 80x4 білий квадратний піддон + сифон S601-121 CERSANIT
Душовий піддон TAKO SLIM 80х4 квадратний з сифоном. TAKO SLIM - серія мінімалістичних душових піддонів з закритим зливом під колір душового піддону. Душовий піддон створений для створення однорідної та гладкої поверхні без видимих швів та гострих країв. TAKO SLIM має висоту лише 40 мм і може бути встановлений врівень з плиткою або безпосередньо на плитці.УВАГА! При установці душового піддону необхідно відгребти підлогу відповідно до інструкції з монтажу.
Товарна одиниця: шт Тип за розміром: 80 Матеріал: Акрил Довжина: 80 см Ширина: 80 см Висота: 4 см Діаметр зливного отвору: 90 мм Форма: Квадрат Колір: Білий Колекція: TAKO SLIMS Символ виробника: S601-121 Бренд: CERSANIT
Код товару: 162128
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 80 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Tako |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 9 528 ₴
