Раковина Steiner Robin 111 Satyna Prawy HD111SAT8060P

- В наявності
- Код: 97216968
3 924 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Steiner Robin 111 сатин правий HD111SAT8060PСучасний дизайн і високоякісні матеріалиФункціональність і зручність використанняглибина камери: 150 мм, матеріал: нержавіюча сталь SteelQ, злив без зливу, монтаж: накладний, однокамерний з можливістю підключення посудомийної/пральної машини, стійкість до високих температур та перепадів температур.
Завдяки цьому набору функцій Steiner Robin 111 satin right HD111SAT8060P – мийка, яка виправдає очікування навіть найвибагливіших користувачів.Підсумок?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 150 mm см |
| Повзунок | 80 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 60 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
- Ціна: 3 924 ₴


