Раковина Steiner Tom 211 Satyna (HD211SAT7750)

- В наявності
- Код: 97216965
4 200 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Том Штайнера 211 сатинSteinsteel – це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.Властивості сталевої сталі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Повзунок | 77 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Tom 211 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Форма | Owalny |
- Ціна: 4 200 ₴



