Раковина Quadron Robin 111 Satyna HD111SAT8060L

- В наявності
- Код: 97210951
3 938 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Продюсер - Steinerмодель - robin 111ЛІВА накладна мийка + сифон• сучасний і позачасовий дизайн• звукоізоляція вище середньогоСталь SteelQ – надзвичайний матеріалСталь SteelQ характеризується унікальними властивостями. Сталь SteelQ — це матеріал, поверхня якого не має пор, тому на ній не п
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 15 cm см |
| Повзунок | 80 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 60 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 3 938 ₴







