Раковина Steiner Tom 211 Len HD211LEN7750

- В наявності
- Код: 97073465
4 383 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. TOM 211 Сталева врізна раковина з 1 чашею, круглим зливним краном, сифоном 3,5 дюйма, покриття з льонуОпис продукту:Steinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.Властивості Steinsteel такі:▪ ідеально гладка, срібляста поверхня▪ гігієнічність▪ легко підтримувати в чистоті▪ стійкість до високих температур▪ проекологічний▪ раковина в комплекті з ручним сифоном 3 ½”
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Повзунок | 77 cm |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Tom 211 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Форма | Owalny |
- Ціна: 4 383 ₴








