Душова кабіна без піддону New Trendy Avexa 90x120см скло чисте EXK1615

- В наявності
- Код: 96919257
72 646 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. New Trendy Avexa 90X120Cm Склo Чисте (EXK1615). Душові кабіни є ключовим елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи функціональність з елегантним дизайном. Модель. Avexa 90x120 см. це пропозиція, яка безумовно приверне увагу людей, що цінують як естетику, так і комфорт під час щоденних купань. Вона пропонує ряд рішень, які покращують якість використання та підвищують привабливість інтер'єру. Матеріали та естетика. У цьому продукті використано. високоякісні матеріали., які забезпечують довговічність та естетичний вигляд. Стіни виконані з. 6 мм скла. не тільки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Prime Black |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 72 646 ₴









