Душова кабіна без піддону New Trendy Eventa 90x90см ліва скло чисте EXK0289

- В наявності
- Код: 96919215
67 870 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. New Trendy Eventa 90X90Cm Lewa Szkło Czystе (EXK0289). Душові кабіни відіграють важливу роль у щоденній гігієні, одночасно вносячи стиль і сучасність у ванну кімнату. Вибір відповідної моделі - це ключове завдання, яке впливає на комфорт використання та естетику інтер'єру. Модель п’ятикутна. EVENTA. від виробника. New Trendy. це пропозиція, яка поєднує в собі. елегантність. , функціональність. і. довговічність. Завдяки ретельно підібраним матеріалам та продуманій конструкції, ця кабіна задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів. Матеріали та оздоблення. Модель...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 8 мм мм |
- Ціна: 67 870 ₴






