Стінки для душових кабін Sanswiss Cadura Walk-In CAW2 CAW2G1000607

- В наявності
- Код: 96702719
43 108 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. SANSWISS WALK IN CABIN розсувний CAW2Cadura 100 ліва чорнаКАТ. НОМЕР CAW2G1000607CADURA — це нова лінія душових кабін SanSwiss, що поєднує в собі витончений дизайн та ергономічні деталі, матеріали найвищої якості та нові функціональні можливості. Це сучасний, оригінальний дизайн фурнітури та ергономічна та надзвичайно сучасна ручка. Система «Soft open / close» в розсувних кабінах гарантує надзвичайно високий комфорт використання. Кабіни серії CADURA поєднують унікальний стиль із найвищим рівнем функціональності, розроблені та виготовлені з надзвичайною увагою до деталей. Пропозиція для людей, які цінують комфорт і вишуканий стильРозміри:Діапазон регулювання довжини стіни A 975-1000смДіапазон ширини від В до 551Висота 200 смЗагальна висота разом із кронштейном 2024 ммОсобливості продукту:Можливість установки:- для душового піддону- на підлозі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 100 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Cadura |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Стан | Нове |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 43 108 ₴





