Стінки для душових кабін New Trendy Avexa Walk In 100 EXK--1819

- В наявності
- Код: 96521891
36 980 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Стінка для душа Avexa Gold BrushedКабіна PLATINUM LINE, загартоване безпечне скло 6 або 8 мм із захисним покриттям Active Shield.Розміри душової стінки New Trendy Avex Gold BrushedФактичні розміри до зовнішнього краю стінового куба.ПРИМІТКА: виріб можна встановлювати лише з настінним профілем, якщо товщина скла становить 6 мм.EXK-1992EXK-1993EXK-1792EXK-1793EXK-1794EXK-1795EXK-1796EXK-1797EXK-1994EXK-1995EXK-1998EXK-1999EXK-1816EXK-1817EXK-1818EXK-1819EXK-1820EXK-1821EXK-2000EXK-2001EXK-2002EXK-2003
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 100 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Walk-in |
| Тип введення | Walk-in |
- Ціна: 36 980 ₴








