Душова кабіна New Trendy Avexa золота 80x90x200 скло чисте Active Shield EXK1777

- В наявності
- Код: 96152869
79 050 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. New Trendy Avexa Gold 80X90X200 Склo Чисте Active Shield (Exk1777). Душові кабіни стали невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи функціональність з естетикою. Вибір відповідної кабіни має величезне значення не тільки для комфорту використання, але й для всього інтер'єру. Серед широкого асортименту доступних моделей, продукт від New Trendy вирізняється унікальним поєднанням сучасних технологічних рішень та елегантного дизайну. Її прямокутна форма та продумані розміри роблять її ідеальною для різноманітних планувань ванних кімнат. Ключем до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Avexa |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 79 050 ₴
