Піддон для душової кабіни Cersanit Tako S204-019

- В наявності
- Код: 96147016
11 023 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Піддон ТАКО прямокутний 100х80х4
Виробник: Cersanit
Модель: S204-019
Піддон ТАКО прямокутний 100х80х4
Прямокутні душові піддони серії TAKO висотою 4 см ідеально підходять для сучасних ванних кімнат. Функціональні душові піддони серії TAKO виготовлені з акрилу найвищої якості, з подвійним армуванням смолою та скловолокном. Універсальний стиль колекції TAKO ідеально впишеться в будь-який простір ванної кімнати, незалежно від його характеру.Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скловолокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Tako |
- Ціна: 11 023 ₴

