Душовий піддон New Trendy Cantare 110x80x4,5 B-0439

- В наявності
- Код: 95833270
14 527 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. New Trendy New Cantare 110X80X4,5 B-0439. Прямокутний піддон. New Trendy New Cantare 110X80X4,5 B-0439. це відмінне поєднання сучасного дизайну та високої якості виконання. Це продукт, який не тільки впливає на. функціональність. ванної кімнати, але також підвищує її естетику. Завдяки продуманій конструкції та використаним матеріалам, цей піддон задовольняє потреби користувачів, які цінують як комфорт, так і елегантність. Матеріал і розміри. Вибір відповідного матеріалу є ключовим при покупці піддону. Модель. New Cantare. виготовлений з. акрилу. , що забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см |
| Глибина | 80 см |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | New Cantare |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 14 527 ₴


