Вбудований стельовий світильник Aqform Mixline 188 LED M940 54° чорний 30226M940W30012

- В наявності
- Код: 95692699
24 133 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Aqform Оправа Вбудована Mixline 188 Led M940 54° - Чорна Структура (30226M940W30012). Світильники є надзвичайно важливим елементом оформлення інтер'єрів, які впливають на атмосферу та функціональність простору. Правильно підібране освітлення може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому затишку або сучасного стилю. Серед доступних на ринку рішень виділяється. Aqform Оправа Вбудована Mixline 188 Led M940 54° - Чорна Структура (30226M940W30012). , яка поєднує. елегантність. з. сучасністю. , а її універсальність робить її ідеальною для...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9cm мм |
| Колір світла | Теплий білий |
| Мoдель | Mixline |
| Марка | AQForm |
| Потужність | 37 W |
| Тип | Вбудовані стельові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 188cm мм |
- Ціна: 24 133 ₴
