Підвісна лампа Ideal Lux Carta Sp1 Ø50 E27 біла 226040

- В наявності
- Код: 95660820
22 506 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Лампа Підвісна Carta Sp1 Ø50 E27 Білий (226040). Стельові світильники є ключовим елементом в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи рівномірне освітлення всього приміщення. Ідеально підходять як для віталень, так і для спалень чи кухонь, додаючи стилю та функціональності. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Ideal Lux Лампа Підвісна Carta Sp1 Ø50 E27 Білий (226040), яка завдяки сучасному дизайну та високій якості виконання задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Освітлення та ефективність. Лампа підвісна. Carta Sp1 Ø50. пропонує одне джерело...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 262 мм |
| Живлення | Мережева |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25 Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 22 506 ₴


