Підвісна LED лампа Eglo Bernabeta 39706

- В наявності
- Код: 95660753
17 309 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Eglo Bernabeta Led Lampa Wisząca (39706). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й стиль та характер. Підвісні світильники, такі як Eglo Bernabeta 39706, є відмінним вибором для сучасних приміщень, де важливі елегантність і функціональність. Світлова ефективність Eglo Bernabeta Led Lampa Wisząca характеризується надійною світловою ефективністю, забезпечуючи тепле, біле світло з температурою кольору 3000K. Ця стильна лампа використовує одне джерело світла LED потужністю 5W, що призводить до випромінювання...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Енергетичний клас | E |
| Живлення | Мережева |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 5W, 35W Вт |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 17 309 ₴
