Раковина Steiner Kevin 116 Len Hd116Len5848

- В наявності
- Код: 95620468
3 819 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Сталева мийка з однією чашеюФУНКЦІЇ МАЙКОВИНИТип: 1 камернийСпосіб монтажу: врізнийВиготовлено: нержавіюча стальОздоблення: ЛЬОН ДЕКОРРозміри: довжина 58 смширина: 48 смглибина 18 смРозміри камери: 40 x 33 смРозміри вирізу в стільниці: 55,5 x 45,5Комплектація: сифон з можливістю підключення пральної/посудомийної машини, монтажний комплект, прокладкаУ КОМПЛЕКТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ:РаковинаКріпильні гачки, ущільнювач, сифон з можливістю підключення посудомийної або пральної машини.Нержавіюча сталь SteelQ – надзвичайний матеріалНержавіюча сталь SteelQ характеризується унікальними властивостями. Нержавіюча сталь SteelQ — це матеріал, поверхня якого ідеально гладка (без пор), тому до неї не прилипають мікроорганізми та забруднення. Він гігієнічний і легко миється.Іншою відмінною рисою нержавіючої сталі SteelQ є її стійкість до високих температур (наприклад, гарячі сковороди) або раптових змін температури, які так часто трапляються на кухні (наприклад, гаряча олія та холодна вода).Це екологічний матеріал, який можна повторно використовувати після розплавлення.Сучасний дизайн – адаптований до сучасних тенденцій.Преміум-версіяЇх відмінною рисою є глибокі чаші раковин. Простора камера означає, перш за все, великий комфорт використання.Миття великих каструль або підносів не викликає проблем завдяки збільшенню об’єму раковини на кілька літрів.Мийка оснащена зливним отвором SteelQ з нержавіючої сталі кольору, що збігається з кольором раковини, що надає виробу елегантний вигляд.Зовнішній вигляд і довговічністьВироби з високоякісної нержавіючої сталі SteelQ забезпечують сучасний вигляд і довговічність.Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин і багатьох типів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).ліва раковина - зливний кран зліваправа раковина - зливний кран справараковина без отвору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Повзунок | 58 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 48 cm см |
| Мoдель | Kevin |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
- Ціна: 3 819 ₴
