Раковина Steiner Eddie 111 Len Hd111Len6642

- В наявності
- Код: 95620465
3 451 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Steiner Eddie 111 Len HD111LEN6642Виготовлення та матеріалиРозміри та функціональністьВстановлення та дренажПеревагиПідсумовуючи, мийка Steiner Eddie 111 Len — чудовий вибір для людей, які шукають поєднання функціональності, естетики та довговічності. Завдяки ретельно підібраним розмірам, матеріалам і додатковим функціям ця модель неодмінно задовольнить потреби кожного користувача, а її наявність на кухні зробить повсякденні справи набагато приємнішими.?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Повзунок | 66 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 42 cm см |
| Мoдель | Eddie 111 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 3 451 ₴


