Раковина Steiner Eddi 111 Satyna Hd111Sat6642

- В наявності
- Код: 95620464
3 451 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Набір 3 в 1 Сталева мийка EDDIE 111 660x420x160 мм Satin, оснащена сифоном, укомплектована сталевим краном KATE Матована стальРаковина EDDIE 111 Steinsteel SatinSteinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.Властивості Steinsteel такі:▪ ідеально гладка, срібляста поверхня▪ гігієнічність▪ легко підтримувати в чистоті▪ стійкість до високих температур▪ екологічно чистий▪ усі раковини постачаються з ручним сифоном 3 ½ дюймаКухонний змішувач KATE Steinsteel, нержавіюча сталь/шліфована SteinerФУНКЦІЇ ПРОДУКТУВажливо: стандартна раковина не має отвору під кранМи зробимо отвір безкоштовно (при покупці в поле Опис вкажіть, з якого боку має бути зливник: зліва чи справа)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Довгий бік | 60 cm см |
| Коротка сторона | 42 cm см |
| Мoдель | Eddie 111 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 3 451 ₴








