Раковина Steiner Hugo 210 Len Hd210Len4936

- В наявності
- Код: 95620462
3 596 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. МИЙКА СТАЛЕВА КВАДРОН КУХОННА МИЙКА 49 СМ ВСТАВНА БІЛИЗНАФункції продуктуОПИС ПРОДУКТУМийка виготовлена з нержавіючої сталі SteelQ, яка вже багато років присутня на нашій кухні як виключно гігієнічний матеріал, який вписується в будь-який інтер'єр. Використовувана сталь SteelQ є стійкою до корозії та стабільним кольором. Сталь, яка використовується на кухні, природним чином старіє, чудово відображаючи історію її використання, і її можна омолодити та відновити до стану, майже первісного. Крім того, це повністю екологічний матеріал і може бути повністю перероблений після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Довгий бік | 49 cm см |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 49 cm см |
| Мoдель | Hugo 210 |
- Ціна: 3 596 ₴



