Стінки для душових кабін Sanswiss Easy Line Loft STR4P1100907

- В наявності
- Код: 95395695
31 114 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Зсувна КАБІНА WALK IN STR4P Easy 110 білий універсальнийКАТ. НОМЕР STR4P1100907WALK-IN означає сучасні рішення та модні окремо стоячі стінні системи, які гарантують комфортний вхід і надають надзвичайно великий простір під час купання. Широкі скляні панелі надають ванній кімнаті неповторний вигляд, а також є центром її оснащення. WALK-IN – це не тільки альтернатива стандартним душовим кабінам, але, перш за все, цікава ідея ефектного та нетрадиційного вигляду ванної кімнати. Натхненням для серії WALK-IN стало бажання створити рішення, основною перевагою якого була б свобода і необмежені можливості облаштування. Стінки WALK-IN можна використовувати в кутку ванної кімнати, як окремо стоячий елемент або як заміну ванни. Усі моделі розраховані на встановлення безпосередньо на підлогу чи піддон.Розміри:Окрема бічна стінка від стіни до зовнішнього краю скла (-15 мм; +5 мм): 1085-1105 ммВисота 200 смЗагальна висота разом із кронштейном 2017 ммОсобливості продукту:Варіанти монтажу:- для душового піддону- на підлозі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Коротка сторона | 110 cm см |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 31 114 ₴





