Душова кабіна без піддону Sanswiss Ronal Top-Line S Black-Line чорний мат 80x80 TLSR550800607

- В наявності
- Код: 94835879
45 759 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. TOP-LINE S КАБІНА ПОЛУКРУГЛА 80X80 CM ВЕРСІЯ З РУЧНИМИ ДВЕРИМА ВХІД НАРІЗНИЙ КОЛІР ЧОРНИЙ МАТОВИЙ РАДІУС R=550. МОДЕЛЬ TLSR BLACK LINE. ПРОДУКТ ШВЕЙЦАРСЬКОЇ КОМПАНІЇ SANSWISS. КАБІНА БЕЗПРОГОВА. ПРИСУВНА З СЕРІЇ TOP-LINE S. МОДЕЛЬ TLSR BLACK LINE. Код продукту: TLSR 55 080 06 07. Ширина: 800 мм. Ширина входу: 401 мм. Ширина частини стаціонарної: 258 мм. Висота: 2000 мм. Радіус: 550 мм. Профіль: BLACK LINE. Скло: Прозоре. Якість підтверджена нормою EN 14428:2008+A1. Покриття Aquaperle в стандарті. 6 мм загартоване безпечне скло. Магнітний ущільнювач. Двері розсувні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 80 см |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Top Line S |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 45 759 ₴
