Душова кабіна Rea Aero чорна матова 100см Reak6596

- В наявності
- Код: 94748595
11 535 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Rea Aero Black Mat 100Cm (Reak6596). Душова стінка AERO. від Rea. це ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Завдяки елегантному вигляду та практичним рішенням, модель чудово впишеться в будь-яку ванну кімнату, пропонуючи комфорт і зручність під час щоденних ритуалів. Матеріали та оздоблення. Модель. AERO. виконана з. високоякісного загартованого скла. товщиною. 8 мм. , що забезпечує не лише. безпеку. , але й. довговічність. Матове оздоблення скла надає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Aero |
| Марка | Rea |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 11 535 ₴



