Світильник Shilo Yabu LED підлоговий GU10 чорний 7876

- В наявності
- Код: 94467892
16 994 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Shilo Лампа підлогова Yabu Gu10 Чорна 7876 (Shilo7876). Підлогова лампа. це важливий елемент оформлення інтер'єру, що виконує як практичну, так і естетичну функцію. Відповідно підібрана модель, як. Yabu. від. Shilo. , вирізняється. сучасним дизайном. та функціональністю, які можуть зацікавити людей, що шукають. функціональні рішення. для свого інтер'єру. Дизайн і функціональність. Ця модель настільної лампи характеризується. мінімалістичною, циліндричною формою. та стабільною основою. Виконана з металу чорного кольору, чудово впишеться в різноманітні стилі оформлення –...
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 28 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 28 см |
| Енергетичний клас | A |
| Живлення | Мережева |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Yabu |
| Максимальна потужність лампочки | 10 Вт |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 16 994 ₴
