Піддон для душової кабіни Radaway Teos F HTF1007074

- В наявності
- Код: 94365798
23 162 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. - Душовий піддон на замовлення - термін доставки приблизно 5 тижнів -Teos F 100x70 см цементного кольору RadawayСифон HS1 входить до душового піддонуОсобливості душового піддонуДодаткова платна опціяТехнічна інформаціяПІДДОН ДУШОВИЙСИФОН HS1Можливо придбати піддон іншого кольору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 100 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 23 162 ₴
