Душовий піддон Radaway Kyntos F цемент 160x70см Hkf1607074

- В наявності
- Код: 94365788
25 537 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. - Душовий піддон на замовлення - термін виконання становить близько 5 тижнів - Пропозиція стосується піддону. Kyntos F 160x70 см кольору цементу компанії Radaway. У комплекті з піддоном решітка у вибраному кольорі та сифоном. - Під час оформлення замовлення просимо вказати, яку решітку ви хочете використовувати - Піддони серії Kyntos виготовлені з мармурового конгломерату, матеріалу, що характеризується відмінними експлуатаційними властивостями та естетичними якостями. Цей матеріал стійкий до різного роду забруднень, вицвітання та стирання. Характеристики піддону. Прямокутний піддон, цемент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 см |
| Довгий бік | 160 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Мoдель | Kyntos F |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 25 537 ₴


