Піддон Radaway Kyntos F 150x90 цемент Hkf1509074

- В наявності
- Код: 94365786
28 490 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душовий піддон з мармурового конгломерату, прямокутний Kyntos F цементний 150x90 см з сифоном компанії Radaway. Особливості піддону. Прямокутний піддон, цементний. з мармурового конгломерату. Антибактеріальна поверхня, що полегшує очищення. Стійкість до вологи та цвілі. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Є можливість вбудувати піддон у підлогу та зрівняти його з рівнем плитки. Конгломератні піддони мають високу міцність на тиск. Ексклюзивний та елегантний дизайн піддонів. Час виконання до 5 тижнів. Додаткова платна опція. Піддон можна адаптувати до індивідуальних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 смм |
| Довгий бік | 150 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Kyntos F |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 28 490 ₴


