Душовий піддон Radaway Kyntos A цемент 90x90см Hka909074

- В наявності
- Код: 94365774
20 773 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Напівкруглий піддон Kyntos A 90x90 cemento Radaway. Об'єктом продажу є душовий піддон. KYNTOS A. кольору cemento з сифоном. HS1. Піддон виготовлений з мармурового агломерату, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі. Існує можливість виготовлення піддону, що відповідає індивідуальним розмірам. Особливості піддону. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Отвір для сифона 90 мм. Піддон дуже плоский, виготовлений з мармурового агломерату. Стійкий до вологи та цвілі. Спроектований і виготовлений з увагою до деталей та естетики. Можливість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Kyntos A |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 20 773 ₴


