Піддон SchedPol 80x120 Corrina 3.069/P

- В наявності
- Код: 9433840
12 165 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. CORRINA - це тонкі піддони, що характеризуються широкою палітрою форм і розмірів. Додатковим акцентом цієї колекції є також місце розташування зливу, яке вражаючим чином змінює своє положення в різних варіантах цієї вражаюче багатої серії. Представлена версія з зливом, розташованим посередині довшої сторони, є моделлю, що представляє групу прямокутних піддонів. Завдяки такому продуманому місцю для зливу ми маємо велику і гладку поверхню піддона, що робить його використання дуже зручним. Лінія CORRINA була створена для людей, які цінують високу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 смм |
| Глибина | 3 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Corrina |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 12 165 ₴








