Піддон для душової кабіни SCHEDPOL COMPETIA 3.0160/K

- В наявності
- Код: 9393726
11 495 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душовий піддон Competia № 3.0160 - квадратний 80x80x14/3 [см] в комплекті з сифономНайважливіші характеристики продуктуТЕХНІЧНІ ДАНІВ комплект входить душовий сифон, очищений зверху(не потребує заглиблення в підлогу)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 80 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 11 495 ₴








