Душовий піддон Radaway Doros F Stone 120x80x5,5см білий SDRF12800104S

- В наявності
- Код: 93867805
12 887 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Пропозиція щодо піддону. Doros F Stone 120x80 см в білому кольорі компанії Radaway. Характеристики піддону. Акриловий піддон, прямокутний. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Акрилові піддони характеризуються швидким монтажем та простою регулюванням. Випуск діаметром 90 мм. Сумісні сифони. TB90, TB21, TBXS, 690P, R500, R580, R510, R400 Slim, R400W Slim. Є можливість придбати ніжки. ** Ніжки для піддону: Служать для вирівнювання піддону. Піддон на ніжках можна легко обкладати цеглою та плиткою. Технічна інформація. розмір 120x80 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см |
| Довгий бік | 120 см см |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Doros F |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Квадратне |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 12 887 ₴
