Ванна Besco Ayla 170x80 WAS170A

- В наявності
- Код: 93832457
55 876 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Ayla 170x80cm з переливом Хром (WAS-170-A). МАТЕРІАЛ. акрил санітарний. ОБРОБКА. вільностояча. Продукти, що призначені. Пов'язані продукти. Перегляньте всі наші продукти. Vica. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Decco II. ВАННІ ЗМІШУВАЧІ. ВІЛЬНОСТОЯЧІ. Vera. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Melody. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Assos S-Line Glam. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Assos S-Line B&W. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Amber. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Otylia. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Vena. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Zoya. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Assos Black&White. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Goya A-Line. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Amelia. ВІЛЬНОСТОЯЧІ ВАННИ. Vista...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68 см |
| Довжина: | 170 см |
| Колір переливу | Хромований |
| Мoдель | Ayla |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 250 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 55 876 ₴








