Душовий піддон Riho Isola антрацит 120x80 DR16080

- В наявності
- Код: 93820261
32 032 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Бродзік Isola вражає матовою поверхнею з текстурою, що імітує камінь. Його нерегулярна фактура, окрім естетичних вражень, забезпечує також кращі антиковзкі властивості. Доступний у 3 кольорах, що відтворюють природні відтінки, а також відповідних сучасним уподобанням: теплий білий, сірий, що нагадує колір сирого бетону, та темний антрацит. Чудовий, мінімалістичний дизайн бродзіка доповнений сучасно спроектованим зливом, який нагадує своїм виглядом лінійні зливи для душу. Така деталь підкреслює спокійний і продуманий характер застосованого дизайну. До...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Isola |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 32 032 ₴
