Лампа підвісна Azzardo Toma AZ2377

- В наявності
- Код: 93806079
12 400 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Toma Az2377. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне освітлення, але й впливаючи на характер і атмосферу приміщень. Вибір відповідної люстри може підкреслити стиль даного інтер'єру, додати йому елегантності або сучасності. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Azzardo Toma Az2377, яка поєднує в собі сучасний дизайн з високою якістю виконання. Потужність і ефективність освітлення. Azzardo Toma Az2377 - це підвісна лампа, яка пропонує максимальну потужність 60W. Завдяки цьому вона здатна ефективно освітлювати навіть...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Діаметр/ширина абажуру | 53 см |
| Енергетичний клас | A |
| Живлення | Мережева |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 12 400 ₴
