Раковина Steiner Joe 110 Steinsteel Len HD110LEN4848

- В наявності
- Код: 93656798
3 596 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Раковина Joe 110 Linen SteelХарактеристики продукту:Steinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.Властивості Steinsteel такі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 34,7 cm см |
| Довгий бік | 48 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 48 cm см |
| Мoдель | Joe 110 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 3 596 ₴

