Раковина Steiner Louis 111 Steinsteel Len Hd111Len7848

- В наявності
- Код: 93627759
4 383 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Steinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.Характеристики продуктуВластивості сталі:Гарантія виробника (років) 10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Повзунок | 78 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 48 cm см |
| Мoдель | Louis 111 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 4 383 ₴
