Тостер Gorenje T800ORAB

- В наявності
- Код: 93548293
3 780 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. ТостерGorenje T800ORABПотужність нагріву: 800 Кількість ступенів підсмажування: 6 Автоматичне розширення Високе розширенняПРИЄМНІ ПАРАМЕРИПриємний сюрпризПідйомний важіль дозволяє легко висунути тост. Глибокі широкі отвори ідеально підходять для підсмажування бубликів або хліба. Крім того, ви можете підсмажити круасани або датську випічку на грилі.Ідеальне підсмажуванняЗавдяки 6 рівням підрум’янювання ваші тости щоразу будуть ідеально підрум’янюватися. Цей унікальний тостер також має функції розігріву та розморожування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Tacka na okruchy |
| Ваги | 2 kg |
| Волість | 800W |
| Довжина кабелю | 0,8 m |
| Мoдель | T800ORAB |
| Місткість | 2 kromki |
- Ціна: 3 780 ₴





